Akademia Zdrowego Przedszkolaka w nowej odsłonie

Jak zapewne zauważyliście, nasza strona internetowa uległa dość dużym zmianom. Obecnie macie przed sobą nowoczesną platformę komunikacji między Rodzicami, Nauczycielami i Akademią Zdrowego Przedszkolaka.

Co to oznacza w praktyce? Każde przedszkole ma możliwość samodzielnego utworzenia własnej podstrony, na której może zamieszczać materiały z naszych akcji przeprowadzanych w placówce, zamieszczać zdjęcia i filmy oraz prace dzieci. Każdy zalogowany rodzic może wejść na stronę przedszkola, do którego uczęszcza jego dziecko i obejrzeć prace, zdjęcia i filmy przesłane przez nauczycieli. Ponadto rodzice mogą zalogować się na forum i dzielić swoimi przemyśleniami, uwagami i pomysłami z innymi rodzicami, z nauczycielami, a także z organizatorami Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Użytkownicy mają także możliwość zamieszczania swoich zdrowych przepisów na naszej stronie. Już wkrótce dostępny będzie także nasz sklep internetowy, a w nim wysokiej jakości, bezpieczne produkty dla całej rodziny w przystępnych cenach. Poza tym oczywiście codziennie nowe artykuły do poczytania, propozycje spędzania wolnego czasu, magazyn „Wiem! Jak działają dzieci” w wersji elektronicznej i wiele, wiele więcej.

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami naszej nowej platformy internetowej, zalogowania się i brania czynnego udziału w działaniach Akademii Zdrowego Przedszkolaka!

Nasza nowa strona jest już dla was dostępna. Ciągle jednak pracujemy nad niektórymi funkcjonalnościami, uzupełniamy ją tekstami, zdjęciami, filmami. Chcieliśmy jednak, byście jak najszybciej mogli się z nią oswajać i korzystać z jej możliwości. Jeśli więc natkniecie się na jakąś pustą zakładkę, zdziwi was mała ilość treści czy też pojawi się nieoczekiwany błąd, przepraszamy. Z dnia na dzień treści będzie coraz więcej, a serwis będzie działał coraz lepiej.

Jeśli ktoś chciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat serwisu, zapraszamy na Forum lub prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.