Rejestracja

Zakładając swój profil na naszej stronie Rodzic ma możliwość dzielenia się uwagami i doświadczeniami z innymi rodzicami (poprzez Forum). Może przeglądać profile przedszkoli i ich działania, zamieszczać przepisy ze zdjęciami oraz brać udział w organizowanych konkursach. ....................................... ..................................

Zakładając swój profil na naszej stronie Przedszkole ma możliwość brania udziału w akcjach Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Pokazuje, że jest placówką, która promuje zdrowie, może pochwalić się efektami swojej pracy, wymieniać się uwagami z innymi przedszkolami (poprzez Forum) oraz brać udział w organizowanych przez nas konkursach.

W razie pytań lub problemów z rejestracją/aktywacją konta, skontaktuj się z nami – kontakt@zdrowyprzedszkolak.pl
lub tel. 600-336-982.

Nazwa użytkownika: